dirt palace

2017

SUSAN CLAUSEN HOWIE SNEIDER    
       
       

2016

MANTON AVENUE PROJECT FRANCESCA CARUSO TRY CAPS WALKER METLING
BROOKE GOLDSTIEN QUINTIN RIVERA TORO LINDSAY BEEBE NORLAN OLIVO
KRISTINA BROWN PCL TEEN COMIC CON MELANIE BERNIER GLENNA VAN NOSTRAND

2015

ALEXANDRA HAMMOND NEW URBAN ARTS NICKI GREEN & CAITLIN ROSE SWEET STUDIO 35 FELLOWSHIP HEALTH RESOURCES
MICHAEL MENCHACA CITY ARTS! ERINA DAVIDSON SIMON SLOWINSKI  
SUZY GONZALEZ NINA RUELLE MIMI CHRZANOWSKI MIKE LESLIE

2014

JESSE KAMINSKY KATRINA ELLIS KRISSY ABDULLAH NICK CARTER
RHD RHODE ISLAND GEOFF MULLEN TATYANA YANISHEVSKY LANI ASUNCION

2013

JENNIFER AVERY ALISON NITKIEWIEZ MUFFY BRANDT DAVID HIGGINS
RACHEL BLUMBERG SOPHIA ACADEMY AUSTIN JULIAN GENESIS CRESPO
MIKE 'KNIVES' GUADAGNI PRISCILLA CARRION JR URETSKY  

2012

AS220 YOUTH VISUALS JOSEPH SKORUPA KIMI RICH ERIKA TAZBERIK
HENRY GEPFER NEW URBAN ARTS GYNA BOOTLEG YOLI GONZALEZ
EASTERN CONN. STATE U DIGITAL DESIGN CLASS NATALJA KENT RITA LOMBARDI NICOLAS FERREIRA

2011

WILLA VANNOSTRAND & SHAWN GILHEENY TOM BUBUL WILL SCHAFF FROG WANG
DOUG NICHOLS JOAN WYAND COREY GRAYHORSE RECYCLE A BIKE
MEREDITH YOUNGER CYNTHIA CHANG NIK PERRY  

ZARA MESSANO KEVIN BERGLUND LAFF RIOT REBECCA VOLYNSKY
JILL COLINAN LEAH WOLFF XAVIER VALENTINE ALEE PEOPLES

2009

JULIA GUALTERI, MAUREEN KEAVENY, LAUREN MACKLER SARAH BEARSE AYLYN CARLSON ERIK RUIN
WILLIAN & JOSEPH BUZZELL LI PALLAS DAVE PHAYRE LEE BERMAN
MEGAN THOMAS-MELLY & JEN MAY ZACH WEINDEL SAM GASKIN  

2008

MIKE & LUKE BOUSHEE & JOHN KANE GIRLZ EXPRESS ZANE CLAVERIE PANAYIOTIS TERZIS
JAMES AMEOBA & JENINE BRESNER KYLA CECH CARAMIA PHILPS NICK MASHIE

2007

LU HEINTZ JACOB BERENDES MIKE LESLIE BARRY GROPER
BEVERLY SHANA PALMER ANNA MULLIGAN RICHARD GOULIS ALEX GOLDBERG
CARLOS E GONZALEZ KATE GRONNER SAMANTHA PIERCE KIA DAVIS

2006

JO DERY & EDIE FAKE JIM FRAIN LINSEY WALLACE JILL COLINAN
SASHA WISEMAN & NICOLE DEMARCO NEW YOUR CITY PIIRUSTUSKERHO RIKI COTE & SUZY McMURTIE
PAPER RAD * JOSH VRYSEN * GEORGE MEYERS * DAN CAHSMAN      

2005

LAUREN O'CONNOR LESLIE FRIEDMAN CHRISTIAN DiFILIPPO LAURA ZAYLA
ELYSE GRAHM MARA BETHEL MARSIAN DeELLIS MARRIAN

2004

WU TSANG RON HUTT CYBELE COLINS DELIA KOVAC
POLINA MALIKIN OLNEYVILLE COLLABORATIVE VOTE TOSTE LEIGH
XANDER MARRO      

2000-2003

ALICE B. OBVIOUS LIZ LUISADA DAN TALBOT RICH PORTER
MUD CLOTH HALLOWEEN!!! JUNG HONG & ANNETTE WERHAHN HALEY O'CONNER
BROOK BUDNER BRIAN CHIPPENDALE ANDY ESTEP KATYA GORKER
DAN WOOD SAM ROWELL RACHEL BERUBE & JEN CORACE MIKE TAYLOR & LEE BUFORD
MAT BRINKMAN